O projektu

Projekt Na Malé Růži najdete v obci Drahelčice, jen 10 minut západně od Prahy. Jedná se o rodinnou oblast, kterou tvoří řadové domy, samostatně stojící domy a dvojdomy. Investorem, který stojí za rezidenčním projektem, je developerská skupina F&S Invest a.s. 

Historie výstavby projektu sahá do roku 2012. Momentálně je dokončených již pět etap, díky kterým našlo Na Malé Růži svůj domov 223 rodin. Umístění projektu v těsné blízkosti Prahy z něj dělá ideální místo, chcete-li uniknout ruchu velkoměsta, do kterého ale přesto musíte za prací dojíždět.

Obec Drahelčice v kombinaci s vedlejší Rudnou zajišťují občanskou vybavenost včetně škol, lékařského centra či mnoha obchodů a restaurací. Okolní krajina je ideální pro cyklistiku a chráněná krajinná oblast Křivoklátsko nadchne při nejednom rodinném výletu.

A jste doma!

Konečně můžete mít dům v dosahu města – a bez hledání pozemku, vyřizování stavebního povolení, dohadů se zedníky a kolaudace. Tohle všechno zařizujeme za Vás. Vy si jen vyberete domov podle svých představ. Sníte o životě v místě, kde budete znát své sousedy a děti odpoledne klidně pustíte ven? Kde si ráno zaběháte v přírodě nebo vypijete kávu na zahradě? O místě, kde budete skutečně doma? Pak jste tu správně. Vítejte Na Malé Růži!

Vaše nová adresa

223 domů už své majitele má. Dalších 40 energeticky úsporných právě připravujeme - třeba právě pro Vás? Všechny jsou patrové a mají vlastní pozemek. Nabízíme řadové domy, dvojdomy či trojdomy s parkováním před domem, případně s garáží nebo přístřeškem pro automobil.

Bezpečně a blízko

Projekt Na Malé Růži najdete v Drahelčicích hned vedle Rudné u Prahy. Pojedete-li z Prahy autem směrem na Plzeň, jste po dálnici D5 v cíli za 10 minut. Chcete nechat auto doma? Do Drahelčic se pohodlně dopravíte i autobusem PID linky 307. V samotných Drahelčicích a sousední Rudné navíc najdete veškerou občanskou vybavenost, vše potřebné tak máte po ruce. Pro Váš volný čas je tu třeba blízký přírodní park Povodí Kačáku a spousta cyklostezek. Nebo si udělejte výlet na nedaleký Karlštejn. A brzy jistě objevíte svá vlastní oblíbená místa, protože Na Malé Růži máte malebnou berounskou krajinu doslova za rohem.

Napište nám

Život Na Malé Růži

Prostřednictvím pravidelných akcí, soutěží a novin Na Malé Růži utužujeme komunitu. Tyto iniciativy budují silný pocit sounáležitosti, kde se sousedé stávají účastníky aktivního společenského života. Spolu tvoříme živou a podporující atmosféru, která odráží skutečnou podstatu našeho společného domova.