Prodej 6. etapy zahájen

Už nemusíte ztrácet čas hledáním pozemků, dohadovat se se zedníky a čekat na kolaudaci! To vše děláme za Vás! Konečně domov, kde se nebudete bát své děti pustit ven! Ranní káva na Vaší zahradě, nebo běh v okolní přírodě. Tak víc neváhejte, vítejte doma!

6. etapa

Jedná se již o 6. etapu úspěšné výstavby rezidenčního projektu Na Malé Růži v obci Drahelčice v lokalitě Praha – západ. 6. etapa je tvořena z celkem 40 energeticky úsporných rodinných domů, které jsou vybaveny mnoha moderními technologiemi.

Vybírat si můžete z široké škály rodinných domů o různých velikostech a dispozicích. 
V nabídce naleznete řadové domy s balkónem, dvojdomy s garáží, dvojdomy se zastřešeným parkovacím stáním, dvojdomy s nezastřešeným parkovacím stáním, anebo z prostorné trojdomy s garáží. Všechny domy mají navíc vlastní venkovní terasu, zahradu a parkovací stání přímo na pozemku a budou připojeny na rychlou optickou datovou síť umožňující pohodlnou práci z domova.

Nově ještě úspornější

6. etapa zahrnuje celkem 40 rodinných domů, z toho 32 v mimořádně úsporné energetické třídě A s vytápěním tepelným čerpadlem, centrální rekuperací, podlahovým topením a přípravou na fotovoltaiku a 8 domů v úsporné energetické třídě B s centrální rekuperací a vytápěním plynovým kotlem. Všechny domy bez rozdílu jsou osazené okenními výplněmi s trojskly.

 

Domy v EN třídě A
S101 až S132

Domy v EN třídě B
S124* až S131*

Energeticky úsporné technologie*

Tepelné čerpadlo

Vytápění a ohřev teplé užitkové vody v našich objektech jsou realizovány pomocí tepelného čerpadla vzduch/voda s bivalentním elektrickým dohřevem. Zvolený model disponuje výborným topným faktorem, což zaručuje vysokou účinnost tepelného čerpadla a v důsledku toho i ekonomičtější provoz celého zařízení.

Centrální rekuperace

K větrání domu slouží centrální rekuperace, která zajišťuje neustálý přívod čerstvého vzduchu, snižuje tepelné ztráty objektu a efektivně odvádí znečištěný vzduch.

Příprava na fotovoltaiku

Příprava pro budoucí instalaci fotovoltaického systému v rozsahu maximálně pěti fotovoltaických panelů, která zahrnuje vyztužení krovu, rezervní místo v rozvaděči a vytvoření prostupů v konstrukcích.

Kamna na dřevěné pelety

Jako doplňkový zdroj tepla budou osazena kamna s automatickou dodávkou paliva vykazující vysokou účinnost spalování a nízkou spotřebu paliva.

Podlahové vytápění

Většina místností je vytápěna systémem podlahového vytápění. Systém je dále doplněn trubkovým otopným žebříkem v koupelnách s přídavnou elektropatronou a v případné kombinaci s nízkoteplotními radiátory.

Stínící technika

Příprava pro instalaci venkovních žaluzií do již realizovaných skrytých kastlíků ve fasádě nad okny s předpřipraveným prostorem pro budoucí instalaci venkovní žaluzií s motorem. Součástí přípravy jsou rozvody elektroinstalace včetně potřebných jističů v rozvaděči a vypínačů umístěných v blízkosti oken.

*u většiny rodinných domů

Ať život jen kvete!

Říká se, že člověk má v životě několik důležitých úkolů: postavit dům, zasadit strom a postarat se o potomstvo. To vše dříve vyžadovalo obrovské množství energie, odhodlání i fyzické námahy. Dnes ovšem – díky projektu Na Malé Růži – stavět domy ani sázet stromy nemusíte, protože to dělme za vás. Pořizování potomstva je naproti tomu plně ve Vaší režii, my ale pomůžeme, aby Vaše děti vyrůstaly v krásném a zdravém přírodním prostředí, kde se mohou zároveň těšit z veškerého moderního komfortu hlavního města.